easygo.ee

Главная / E-скейтборд Ufo TA12

E-скейтборд Ufo TA12

Mõõdud (mm) 789*213*264
Materjal ABS+UV
Max Koormatis(kg) 25-120
Max Kiirus(km/h) 15
Max Läbisõit(km) 15- 18
Aku (Samsung) 36V,4.4AH 
Mootori võimsus(w) 500
Max Tõusunurk ≤ 35°
Net Kaal(kg) 11
Laadimise aeg(h) 3-4
Pedaali kõrgus maapinnast(mm) 145
Rehvi mõõt 6,5 tolli
Laadimise pinge AC 110-240V /50-60Hz
Värv  
Led valgustus Jah
Vee- ja tolmukindlus IP54

 

Артикул: T-A12
Кол-во: Нет в наличии
Время доставки: ---

UFORULA on vinge ja nutikas elektriline sõiduvahend tulevikust, tuntud kui: tasakaalurula, ufo-laud, elektri rula, one wheel skateboard, electrical balance skateboard.

Tegemist on uue generatsiooni rulaga, mis välimuselt meenutab  ühe rattaga lumelauda. Ratas asetseb laua keskel, ulatudes poolenisti üle laua pealispinna.

Saadaval on üsna erineva disainiga tooteid. Kuid kõigil on ühiseks nimetajaks laua/rula keskel asetsev ratas. Meie poes on saada 6.5-tollise duubelrattaga mudelid (millega pisut lihtsam tasakaaluasend leida) ja 10-tollise üksiku rattaga mudelid.

Seadmed omavad CE, FCC ja RoHs sertifikaate, on varustatud kvaliteetse aku ja laadijaga ning valmistatud kõiki EL-s kehtivaid kvaliteedinõudeid järgides.

Kõik mudelid on ääristatud ka LED tuledega, mis annab sõiduvahendile väga efektse välimuse eriti hämaras. https://www.youtube.com/watch?v=K46x8cheHkQ Kõrvaltvaatajale võib jääb mulje, et liuglete tuledes särava lauaga madalal maapinna kohal.

Lisaks on võimalik oma nutitelefon ühendada uforula bluetooth juhtmevaba kõlariga ning kuulata sõidu ajal lemmikmuusikat.

Sellised uforulad on väga hea võimalus oma tasakaalutunnetuse arendamiseks, sest nõuab üsna suurt osavust ja pikemat harjutamist. Üllatavalt kiiresti ja hästi suudavad seadmel tasakaalu leida just lapsed. Need seadmed on mõeldud eelkõige julgetele ja extreemsemaid sõiduelamusi otsivale inimesele.

Nagu teiste tasakaaluliikuritega sõitmisel soovitame kindlasti ka siin kasutada turvavarustust. Kiiver, põlve-, randme- ja küünarnukikaitsmeid on abiks juhul, kui peaksite kukkuma. Õppides kasutage julgestava isiku tuge ja abi.

Ole esimeste julgete seas ja soeta endale ülivinge UFORULA!Sarnased tooted